1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
B.A.M.A
Последна активност:
16 Декември 2014
Зачленет:
19 ноември 2014
Мислења:
9
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
7 Јануари 1990 (Возраст: 29)

Сподели

B.A.M.A

Intern, Машко, 29

B.A.M.A последен пат беше виден (како):
16 Декември 2014