• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
A
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • ако ти е за готов проект или било како можеме да се договориме за минимална цена да го изработам проектот за тебе на професионално ниво. поздрав и чекам одговор :)
    Аврамоски ова ти треба како готов проект или сакаш да научиш како сам да го изработиш ?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно