1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Avram
Последна активност:
27 Февруари 2020
Зачленет:
22 Јануари 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
12 Јуни 1986 (Возраст: 33)

Сподели

Avram

Intern, 33

Avram последен пат беше виден (како):
27 Февруари 2020