1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Avgust
Последна активност:
10 Април 2020
Зачленет:
30 Април 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50
Пол:
Машко
Локација:
Скопје
Занимање:
Инженер по телекомуникации, ИТ

Сподели

Avgust

Intern, Машко, од Скопје

Avgust последен пат беше виден (како):
10 Април 2020