1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
auuu55
Последна активност:
4 Април 2020 во 20:16
Зачленет:
11 oктомври 2015
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Пол:
Машко
Роденден:
20 Јули 1985 (Возраст: 34)

Сподели

auuu55

Intern, Машко, 34

auuu55 последен пат беше виден (како):
4 Април 2020 во 20:16