1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
atanasmk16
Последна активност:
26 Март 2020 во 10:55
Зачленет:
13 ноември 2011
Мислења:
4
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
Март 16

Сподели

atanasmk16

Intern, Машко

atanasmk16 последен пат беше виден (како):
26 Март 2020 во 10:55