1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ata
Последна активност:
2 Декември 2013
Зачленет:
21 Април 2007
Мислења:
403
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
45

Ги следи 2

Сподели

Ata

Intern

Ata последен пат беше виден (како):
2 Декември 2013