1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ASUSx55c
Последна активност:
25 oктомври 2019
Зачленет:
16 Јули 2013
Мислења:
77
Допаѓања:
16
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
29 Јуни 1993 (Возраст: 26)

Сподели

ASUSx55c

Intern, Машко, 26

ASUSx55c последен пат беше виден (како):
25 oктомври 2019