1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
AstroBoy
Последна активност:
25 Јануари 2020
Зачленет:
29 Јули 2012
Мислења:
142
Допаѓања:
28
Поени од трофеи:
90

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
3 Мај 1989 (Возраст: 30)

Сподели

AstroBoy

Intern, Машко, 30

AstroBoy последен пат беше виден (како):
25 Јануари 2020