1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Astro

 1. Astro
  Испрати

  Gigabyte GTX960 4Gb

  Bump
  Мислење од: Astro, 18 Јули 2019 во 16:18 Во форумот: Продавам
 2. Astro
 3. Astro
 4. Astro
 5. Astro
 6. Astro
 7. Astro
 8. Astro
 9. Astro
 10. Astro
 11. Astro
  Yea, we figured :D
  Мислење од: Astro, 17 Јули 2019 во 15:40 Во форумот: Продавам
 12. Astro
  Испрати

  Плоча за r5 3600

  Значи АМД е бољи :oh:
  Мислење од: Astro, 17 Јули 2019 во 14:11 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 13. Astro
 14. Astro
  Матична 2000 Процесор 4500
  Мислење од: Astro, 17 Јули 2019 во 10:23 Во форумот: Продавам