1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Astro ги следи

 1. Astraion

  Unstoppable , Машко, 39, од Струмица
  Мислења:
  1,663
  Допаѓања:
  2,515
  Поени од трофеи:
  1,492
 2. borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  854
  Допаѓања:
  1,416
  Поени од трофеи:
  280
 3. FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,541
  Допаѓања:
  12,798
  Поени од трофеи:
  2,202
 4. FreakyDroid

  On your way to fame, Машко, од Гевгелија
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  533
  Поени од трофеи:
  365
 5. goce03

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Skopje
  Мислења:
  912
  Допаѓања:
  1,579
  Поени од трофеи:
  265
 6. goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  3,020
  Допаѓања:
  2,558
  Поени од трофеи:
  1,717
 7. HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,213
  Допаѓања:
  4,664
  Поени од трофеи:
  1,717
 8. JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,333
  Допаѓања:
  1,001
  Поени од трофеи:
  842
 9. mnikolce

  Gaining Experience, 38
  Мислења:
  541
  Допаѓања:
  490
  Поени од трофеи:
  205
 10. Multipass

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  161
  Допаѓања:
  293
  Поени од трофеи:
  120
 11. Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,223
  Допаѓања:
  3,575
  Поени од трофеи:
  1,717
 12. olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,584
  Допаѓања:
  3,525
  Поени од трофеи:
  1,817
 13. STEFF

  Unstoppable , од Скопје
  Мислења:
  1,386
  Допаѓања:
  2,161
  Поени од трофеи:
  1,707