1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои astojkovski ги следи

 1. 386ka

  Gaining Experience
  Мислења:
  2,360
  Допаѓања:
  189
  Поени од трофеи:
  827
 2. darecarcemb

  Intern, 27
  Мислења:
  236
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  20
 3. HijackHacker

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  5,108
  Допаѓања:
  296
  Поени од трофеи:
  1,227
 4. Romanticen

  Intern, Машко, 31
  Мислења:
  206
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  180
 5. Stane

  Gaining Experience
  Мислења:
  2,497
  Допаѓања:
  75
  Поени од трофеи:
  732
 6. stole_pesov

  Intern, 28
  Мислења:
  530
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  265