1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат astojkovski

 1. Dark_angelMKD

  Gaining Experience, Машко, од Струга
  Мислења:
  558
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  295
 2. the.Escapist

  Intern
  Мислења:
  266
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  0
 3. xeqtr_mkd

  Intern
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  10
 4. Борче Давчев

  Intern, 25
  Мислења:
  61
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0