1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
astojkovski
Последна активност:
15 Февруари 2020
Зачленет:
12 ноември 2008
Мислења:
257
Допаѓања:
34
Поени од трофеи:
225
Пол:
Машко

Сподели

astojkovski

Intern, Машко

astojkovski последен пат беше виден (како):
15 Февруари 2020