1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Asti2007
Последна активност:
27 Јануари 2013
Зачленет:
13 Март 2009
Мислења:
11
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Роденден:
6 Септември 1986 (Возраст: 33)

Сподели

Asti2007

Intern, 33

Asti2007 последен пат беше виден (како):
27 Јануари 2013