1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Asterix
Последна активност:
17 ноември 2019 во 17:04
Зачленет:
18 Јули 2011
Мислења:
361
Допаѓања:
223
Поени од трофеи:
244

Ги следи 1

Следачи 1

Сподели

Asterix

Gaining Experience

Asterix последен пат беше виден (како):
17 ноември 2019 во 17:04