1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Aster MK
Последна активност:
25 Мај 2020 во 20:40
Зачленет:
27 Јули 2015
Мислења:
330
Допаѓања:
334
Поени од трофеи:
165
Пол:
Машко

Сподели

Aster MK

Gaining Experience, Машко

Aster MK последен пат беше виден (како):
25 Мај 2020 во 20:40