1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
aslani agron
Последна активност:
14 Мај 2020
Зачленет:
1 ноември 2013
Мислења:
15
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
6 Мај 1991 (Возраст: 29)

Сподели

aslani agron

Intern, Машко, 29

aslani agron последен пат беше виден (како):
14 Мај 2020