1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
asdasd
Последна активност:
14 Јуни 2020
Зачленет:
23 Јуни 2010
Мислења:
23
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
60
Роденден:
17 Април 1965 (Возраст: 55)

Сподели

asdasd

Intern, 55

asdasd последен пат беше виден (како):
14 Јуни 2020