1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
artweb
Зачленет:
5 Март 2012
Мислења:
950
Допаѓања:
381
Поени од трофеи:
265

Следачи 3

Пол:
Машко
Локација:
Скопје
Занимање:
невработен

Сподели