• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од arso1

  1. A

    Даноци на пари од Онлајн сметки...Вистини и Митови

    Пред година дена во Комерцијална ми стигна поголема сума на пари, парите ми ги блокираа, односно не сакаа да ми ги прокнижат од причина бидејќи Аце од Англија, праќа пари на Аце од Македонија, законски тоа можело само доколку имам документ дека сум работел во таа земја, и данок на таква...
На врв Дно