1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
arso
Последна активност:
21 Јануари 2020 во 12:37
Зачленет:
13 oктомври 2008
Мислења:
18
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
180
Роденден:
23 Март 1990 (Возраст: 29)

Сподели

arso

Intern, 29

arso последен пат беше виден (како):
21 Јануари 2020 во 12:37