1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои arjan ги следи

 1. Angel

  Intern
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  25
  Поени од трофеи:
  225
 2. arjan

  Intern
  Мислења:
  123
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  65