1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
arjan
Последна активност:
24 Март 2016
Зачленет:
25 Јануари 2008
Мислења:
123
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65

Ги следи 2

Следачи 1

Сподели