1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Arioth
Последна активност:
17 Јануари 2020
Зачленет:
2 Април 2011
Мислења:
259
Допаѓања:
324
Поени од трофеи:
342

Сподели

Arioth

Gaining Experience

Arioth последен пат беше виден (како):
17 Јануари 2020