1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Arhil
Последна активност:
2 Февруари 2018
Зачленет:
8 Август 2007
Мислења:
102
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
190

Ги следи 1

Следачи 1

Роденден:
11 oктомври 1982 (Возраст: 37)

Сподели

Arhil

Intern, 37

Arhil последен пат беше виден (како):
2 Февруари 2018