1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ArchangelMkD
Последна активност:
10 Јули 2020 во 12:08
Зачленет:
4 Јуни 2016
Мислења:
24
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
30
Пол:
Машко
Роденден:
30 Јануари 1984 (Возраст: 36)

Сподели

ArchangelMkD

Intern, Машко, 36

ArchangelMkD последен пат беше виден (како):
10 Јули 2020 во 12:08