1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Арангел
Последна активност:
6 oктомври 2011
Зачленет:
9 Април 2007
Мислења:
43
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
0

Следачи 1

Веб-страна:

Сподели

Арангел

Intern

Арангел последен пат беше виден (како):
6 oктомври 2011