• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

April

Роденден
11 април 1979 (Возраст: 42)
Прекар
Nakima
Професија
Distributer na Aloe Vera Forever Living Product
Омилен цитат
onoj sto e spremen se da izgubi na krajot navistina se ke dobie
Музика
pop muzika vlado tose karolina i se sto e dobro i sto mi se dopagja
Видео
za kogo album makedonsko devojce karolina goceva
Програмски јазици
angliski jazik
Најчесто користени апликации
max adsl2
Омилен спорт
bel sport i tenis
На врв Дно