1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
apo808
Последна активност:
13 ноември 2019 во 15:31
Зачленет:
16 Август 2016
Мислења:
43
Допаѓања:
18
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
20 Јануари 1993 (Возраст: 26)

Сподели

apo808

Intern, Машко, 26

apo808 последен пат беше виден (како):
13 ноември 2019 во 15:31