1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
APDesign
Последна активност:
2 Мај 2020
Зачленет:
16 Јануари 2010
Мислења:
16
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
175
Роденден:
1 Март 1986 (Возраст: 34)

Сподели

APDesign

Intern, 34

APDesign последен пат беше виден (како):
2 Мај 2020