1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
AnTToNNiO
Последна активност:
2 Март 2019
Зачленет:
2 Март 2014
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Пол:
Машко

Сподели

AnTToNNiO

Intern, Машко

AnTToNNiO последен пат беше виден (како):
2 Март 2019