1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
antonyyy
Последна активност:
1 Април 2020 во 00:51
Зачленет:
15 Јануари 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
27 ноември 1988 (Возраст: 31)
Локација:
Radovis

Сподели

antonyyy

Intern, Машко, 31, од Radovis

antonyyy последен пат беше виден (како):
1 Април 2020 во 00:51