1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
AntonioMatovski
Последна активност:
13 Јуни 2011
Зачленет:
13 Јуни 2011
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
15 ноември 1991 (Возраст: 28)

Сподели

AntonioMatovski

Intern, 28

AntonioMatovski последен пат беше виден (како):
13 Јуни 2011