1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Antonio Vasilevski
Последна активност:
28 Април 2020
Зачленет:
3 Јануари 2016
Мислења:
241
Допаѓања:
98
Поени од трофеи:
90

Следачи 3

Пол:
Машко
Роденден:
14 Август 1999 (Возраст: 20)
Локација:
Аеродром, Скопје

Сподели

Antonio Vasilevski

Gaining Experience, Машко, 20, од Аеродром, Скопје

Antonio Vasilevski последен пат беше виден (како):
28 Април 2020