1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од antikmkd

 1. 10
  Доделено: 29 Септември 2017

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 2. 5
  Доделено: 8 Јуни 2017

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот