1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
antikmkd
Последна активност:
11 Март 2020
Зачленет:
3 Јули 2016
Мислења:
16
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Пол:
Машко
Роденден:
29 Септември 1985 (Возраст: 34)

Сподели

antikmkd

Intern, Машко, 34

antikmkd последен пат беше виден (како):
11 Март 2020