1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
anonimen12
Последна активност:
3 Јануари 2017
Зачленет:
7 Јуни 2012
Мислења:
359
Допаѓања:
41
Поени од трофеи:
65

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

anonimen12

Intern, Машко

anonimen12 последен пат беше виден (како):
3 Јануари 2017