• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Ankica Andovska

Роденден
6 јануари 1976 (Возраст: 45)
Прекар
nema
Професија
domakinka
Омилен цитат
I LOVE SUMER TIME
Музика
sekakva
Видео
Slavica Cukteras
Програмски јазици
angliski , makedonski
Најчесто користени апликации
Windows-xp
Омилен спорт
pilates vezbi
На врв Дно