1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Anita972
Последна активност:
3 ноември 2014
Зачленет:
31 Март 2009
Мислења:
6
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Сподели

Anita972

Intern

Anita972 последен пат беше виден (како):
3 ноември 2014