1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ani Banani
Последна активност:
11 Јануари 2012
Зачленет:
11 Јануари 2012
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
17 Мај 1992 (Возраст: 27)

Сподели

Ani Banani

Intern, Машко, 27

Ani Banani последен пат беше виден (како):
11 Јануари 2012