1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
angjeleski
Последна активност:
12 Февруари 2020
Зачленет:
23 Април 2007
Мислења:
202
Допаѓања:
11
Поени од трофеи:
190

Сподели

angjeleski

Intern

angjeleski последен пат беше виден (како):
12 Февруари 2020