1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
angelce
Последна активност:
30 Април 2010
Зачленет:
13 Јуни 2008
Мислења:
26
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
Април 28

Сподели

angelce

Intern

angelce последен пат беше виден (како):
30 Април 2010