1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
angel485mk
Последна активност:
8 Јули 2020 во 00:12
Зачленет:
26 Март 2008
Мислења:
267
Допаѓања:
60
Поени од трофеи:
260
Пол:
Машко

Сподели

angel485mk

Gaining Experience, Машко

angel485mk последен пат беше виден (како):
8 Јули 2020 во 00:12