• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од angel123456

 1. A

  Dodge Hero - интересно македонско игриче :D

  Ви благодариме многу,ќе видиме што е проблемот и ке средиме.
 2. A

  Dodge Hero - интересно македонско игриче :D

  па ево вака јас со мојто пријател ја направивме оваа игра и би сакале да ни дадете некој совет во врска со неа што да измениме што да додадеме,секоја идеја би била добредојдена. еве и линк од нашата игра би било супер ако ни ставите рејтинг со 5 ѕвезди зато што ова е македонска игра и би било...
На врв Дно