1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
AnetaMK
Последна активност:
18 Јануари 2020
Зачленет:
16 oктомври 2016
Мислења:
75
Допаѓања:
64
Поени од трофеи:
55

Следачи 2

Пол:
Женско
Веб-страна:
Локација:
Skopje
Занимање:
Startup Founder

Сподели

AnetaMK

Gaining Experience, Женско, од Skopje

AnetaMK последен пат беше виден (како):
18 Јануари 2020