1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
anemane
Последна активност:
25 Декември 2019
Зачленет:
14 Март 2008
Мислења:
49
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
175

Сподели

anemane

Intern

anemane последен пат беше виден (како):
25 Декември 2019