1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
aNDy
Последна активност:
28 Април 2007
Зачленет:
10 Април 2007
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Следачи 2

Роденден:
16 Мај 1992 (Возраст: 27)

Сподели

aNDy

Intern, 27

aNDy последен пат беше виден (како):
28 Април 2007