1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
andsa
Последна активност:
16 ноември 2019
Зачленет:
11 Декември 2009
Мислења:
9
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55

Сподели

andsa

Intern

andsa последен пат беше виден (како):
16 ноември 2019