1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Andrejrulz
Последна активност:
21 Август 2019 во 14:04
Зачленет:
14 oктомври 2014
Мислења:
50
Допаѓања:
55
Поени од трофеи:
50
Пол:
Машко
Занимање:
JavaScript Developer

Сподели

Andrejrulz

Gaining Experience, Машко

Andrejrulz последен пат беше виден (како):
Прегледува скорешна активност, 21 Август 2019 во 14:04